#EdheTi RADIOIMMAGINARIA

By RADIOIMMAGINARIA

Listen to a podcast, please open Podcast Republic app. Available on Google Play Store.


Category: News

Open in Apple Podcasts


Open RSS feed


Open Website


Rate for this podcast

Subscribers: 0
Reviews: 0
Episodes: 18

Description

Radioimmaginaria Edhe Ti
Radioimmaginaria flet te gjitha gjuhet e botës.
Radioimmaginaria është e para dhë e vetmja rrjetë mediatike për adoleshentët nga 11deri ne 17 vjec.
Jemi adoleshentë, duam të themi cfar mendojmë dhe kjo eshtë metoda më e mirë per ta bërë, për te transmetuar mendimet qe kemi ne kokë.
Duhen imagjinatë, nje mikrofonë dhe #SytëLartë
2012-2021(C) Radioimmaginaria

Episode Date
#castelsanpietroterme Film super!
609
ON AIR
Radioimmaginaria ne Castel San Pietro Terme, Itali
Sot do te flasim per film, per boten e kinemas edhe per tipologjitë e filmave qe preferohen ne kete industri!
#Edheti www.radioimmaginaria.it
Apr 10, 2019
#castelsanpietroterme Floket me te bukura!
665
ON AIR
Radioimmaginaria ne Castel San Pietro Terme, Itali
Nje nga problemet me te medha per vajzat eshte trajtimi i flokeve, sidomos ne pranvere! Sot do t'ju keshilloj se si te trajtoni floket! :)
#Edheti www.radioimmaginaria.it
Mar 20, 2019
#castelsanpietroterme Irida Gjergji, Muzikë dhe modernitet
591
ON AIR
Radioimmaginaria ne Castel San Pietro Terme, Itali
Keni degjuar si mund te bashkpunohet me muziken che modernitet? Degjoni ketu ;)
#Edheti www.radioimmaginaria.it
Mar 06, 2019
#castelsanpietroterme Muzike Internacionale apo patriotizem?
743
ON AIR
Radioimmaginaria ne Castel San Pietro Terme, Itali
Hei miq! Si jeni? Sot do te flasim per festivalin Kenga Magjike edhe Ligji ri qe ka dalur ne Itali pas festivalit e San Remo! Degjoni ketu ;)
#OkkinSu www.radioimmaginaria.it
Feb 20, 2019
Kleanti live
340
Radioimmaginaria ne Verona, Itali
Pershendetje! Me quajne Kleanti, vi nga Vlora po jetoj ne Verona, e kjo eshte hera e parë që rregjistroj ne sherbim ne Shqip. Nese jeni kurjoza t'me njihni degjoni kete epizodë! :)
#Edheti www.radioimmagiaria.it
Mar 08, 2018
Tots Som Barcelona
83
Aug 18, 2017
Per Solidaritet
711
Radioimmaginaria ne Castel San Pietro Terme, Itali
Nga Shqiperia kan dhuruar 187.000 euro per te financiuar shkollet e Amatrice, nje qytet Italise pas termetit!
Degjoni kete episode e Radioimmaginaria Albany
#Edheti www.radioimmagiaria.it
May 04, 2017
Nga Italia per Shqipetaret
688
Radioimmaginaria ne Castel San Pietro Terme, Itali
Italia ka bere nje gje shum te bukur po per ta ditur do te degjoni kete episodin e Radioimmaginaria
#Edheti www.radioimmagiaria.it
Apr 13, 2017
Figurant per nje foto! ;)
571
Radioimmaginaria ne Castel San Pietro Terme, Itali
Sa here keni ederruar kur ishit vetem duke pire nje kafe ne klup te kishit nje shok ose shoqe gati per nje foto?
Sot ne Radioimmaginaria Albany kete dhe nje gossip te shpejt per kengen e James Blunt! Me degjoni!
#SyteLart www.radioimmaginaria.it
Mar 30, 2017
Nese mendoni jeni inteligjent!
660
Radioimmaginaria Albany, Itali
Te mendoni pa folur mund te jete nje gabim. Mese kaloni shum kohe duke u menduar atehere dieni qe shkenca provon qe ju jeni inteligjent! ;)
#SyteLart www.radioimmaginaria.it
Mar 16, 2017
Rrenat e adoleshenteve!
660
Radioimmaginaria ne Castel San Pietro Terme, Itali
Cilat jan rrenat qe ju degjues adoleshent thoni me shume prindeve juaj? Una kam stiluar 10 rrenat me te perdorura nga adoleshentet, degjoni dhe me shkruani rrenat e juaj kush jan!
#SyteLart www.radioimmaginaria.it
Mar 02, 2017
Udhetimi 196!
640
Radioimmaginaria ne Castel San Pietro Terme, Itali
Prej 4 dite jam rikthyer ne Bologna nga Sanremo sepse i i imi ishte nje udhetim i thjeshte dhe i shpejt por nga Amerika nje vajze me emrin Cassie, 27 vjecare ka udhetuar te gjithe boten ne 18 muaij!!! degjoni kete episodin :)
#SyteLart
www.radioimmaginaria.it
Feb 16, 2017
2017 dhe muzik te re!
683
Radioimmaginaria Albany, Itali
Ja ku filloi edhe 2017! Edhe pak kohe fillon Sanremo ketu ne Itali, me te gjith kengetaret qe do kendojn dhe sot do ju flas per Ermal Meta!
#EdheTi
www.radioimmaginaria.it
Jan 19, 2017
Te fleshe ne kembe
571
Radioimmaginaria Albany, Itali
Ja ku jam prap sot ketu me ju!
Sa here e keni degjuar shprehjen " Jam duke flejt ne kembe" e po eshte nje gje e vertet dhe un do ju trregoj pse! :)
degjoni kete espisodin live!
#EdheTi
www.radioimmaginaria.it
Dec 15, 2016
Nje udhetim tek bota e librave
830
Radioimmaginaria Albany, Itali
Hey Miq! Jam Sara nga Radioimmaginaria Edhe Ti!
Sot do te bejm bashk me ti qe po degjon nje udhetim tek bota e librave dhe te shkrimtareve qe preferoj me shum! Nicholas Sparks, Clara Sanchez dhe tjere! Me shkruani kush jan librat qe ju preferoni!
#EdheTi
www.radioimmaginaria.it
Dec 01, 2016
Shkolla ne Shqiperi!
1028
Radioimmaginaria Albany, Itali
Hey! Une jam Sara, 18 vjecare dhe jetoj ne Itali prej shum vite...
Sot, te kanali shqip e Radioimmaginaria do te ju flas per sistemin shkollore shqipetare krahasuar me ate italian dhe shkollen qe kam zgjedhur une :)
#EdheTi
www.radioimmaginaria.it
Nov 10, 2016
Talent Show ne Shqiperi
685
Radioimmaginaria ne Castel San Pietro Terme
Miq! jam Sara, nga Radioimmaginaria Albany, transmetoj nga Italia dhe dua te ju flas per Talent Show ne Shqiperi! :) Me degjoni!
#SyteLarte
www.radioimmaginaria.it
Oct 27, 2016
Muzika Shiptare
423
Radioimmaginaria Albany
Pershendetje miq! jam Sara dhe sot nuk jam vetem, ketu me mua eshte edhe vellai im Klevis, sot pas disa muaj jemi rikthyer per te kaluar pak koh me ju, per te folur per muziken shipetare dhe nuk do te jete hera e fundit! :)
Mbaheni #SyteLart
Jun 30, 2016